+380 44 383 1830, +380 50 414 2132
Завантажити презентацію
Про компанію

Про компанію

S&T GROUP — це команда досвідчених та креативних професіоналів. У 2022 році нам вже буде 15! За весь цей час нам вдалося отримати величезний досвід у сфері M.I.C.E. послуг та Бізнес-туризму!

Ми створюємо заходи під будь-яким соусом =) Вони дозволяють отримати нові навички та майстерність, розкривати таланти співробітникам багатьох компаній, будь то ділові подорожі, бізнес-зустрічі чи корпоративні заходи. Та повірте, наших внутрішніх сил достатньо ще на багато оригінальних проектів!

Виходячи із побажань, можливостей та внутришньокорпоративних правил Вашої компанії, Вам буде надано оптімальний пакет послуг, необхідні рекомендації, а також можливість детально планувати та повністю контрулювати бюджет.

Співробітництво з нами дозволить:

- з’економити час Ваших колег на пошук інформації для організації того чи іншого заходу;
- з’економити кошти Вашої компанії за рахунок вигідних умов нашої багаторічної співпраці з партнерами;
- отримати індивідуальний та професійний підхід до кожного замовлення. Менеджмент S and T GROUP оперативен на всіх етапах робочого процесу. «Тягнути кота за хвоста» — це не про нас=)
- розширити варіанти проведення івенту. Ми постійно моніторим нові готелі, ресторани, конференц-локації, івент- та бізнес-послуги. Ніякого «совка» та конкурсних програм у стилі «Розірви кульку»;)