+380 44 383 1830, +380 50 414 2132
Завантажити презентацію
  • Діловий туризм в Україні та закордоном
  • Бронювання готелів, авіа та залізничних квитків, ексклюзивні корпоративні тури
  • Індивідуальний підхід до кожного клиєнта
  • Вирішення будь-яких транспортно-логістичних задач
  • Виїздне ресторане обслуговування. Банкети, фуршети, дегустації, майстер-класи
  • Конференції. Концерти. Синхронний переклад. Спецефекти. Атракціони
  • Співаки, музичні колективи, ведучі, діджеі, танцювальні колективи, артисти оригінального жанру
M.I.C.E. проекти

EVENTS

CORPORATE EVENTS – це досить широкий спектр заходів, які націлені на створення та розвиток корпоративної культури компанії. Це – і організація професійних свят, і проведення ювілею компанії, і корпоративний Новий рік, і проведення різноманітних спортивних турнірів (маємо досвід з організації корпоративних міжнародних футбольних турнірів), і організація корпоративних музично-танцювальних турнірів. Family days (день сім’ї з акцентом на першочергові сімейні цінності Вашої компанії) і проведення різноманітних дитячих заходів. Це — і подійний туризм як по Україні так і за кордоном (поїздки на концерти, вистави, фестивалі, виставки та ін.)
Формуйте Ваші бажання, а ми допоможемо їх реалізувати!
зателефонуйте нам.

Корпоративні заходи це унікальна можливість донести ідеї компанії не тільки для своїх співробітників, а також послужити ефективним інструментом зовнішнього маркетингу, який обов’язково буде нести позитивний вплив на партнерів та корпоративних клієнтів, яких Ви запросите на захід, цим самим надасте можливість відчути свою важливість та значущість для Вас. Дозвольте про усі організаційні деталі потурбуватись нам самим, для Вас залишаємо — спілкуванням з колегами та партнерами, та насолоджуватись атмосферою заходу.

S&T GROUP має у своєму розпорядженні усі необхідні ресурси – від майстерні дизайну та декору, технічного забезпечення, спец.ефектів, кейтерингового  обслуговування  до  творчої майстерні,  в  якій тільки  для  Вас  буде розроблений сценарій  яркого та незабутнього заходу, за участю популярних артистів різних жанрів. Організація корпоративних заходів любого масштабу — наша професійна діяльність.   Наша задача – створювати тільки якісні та цікаві проекти!

І якщо наші ідеї не вміщають усі Ваші фантазії – ми втілимо будь-якуу Вашу! Подаруйте собі свято, а організаційні турботи передайте нам!
Перехід на сторінку прикладів тимбілдінгів
Перехід на сторінку прикладів корпоративних тренінгів, які можна проводити як невід’ємну частину тимбілдингу.