+380 44 383 1830, +380 50 414 2132
Завантажити презентацію
Корпоративні подарунки та декор

СУВЕНІРИ ТА БІЗНЕС ПОДАРУНКИ

Корпоративні подарунки є невід’ємною частиною культури кожної компанії. Гарних тоном вважається подарунок до Нового року, Ювілею, Дню Народження фірми в міжкорпоративних відносинах. Такий жест також впливає на імідж компанії.

Існують наступні сувеніри:

Дрібні сувеніри — загалом це Дрібнички, від яких радіє око та які купляються заради задоволення з ціллю підняття настрою, прикрашення оселі і т. п.

Сувеніри, середній рівень — комп’ютерні аксесуари, калькулятори, фото рамки, аксесуари для планування, текстиль, книги, посуд, шкіряні вироби, подарунки з еко-матеріалів і т. д. Вони на рівень дорожче дрібних подарунків.

Бізнес-сувеніри – прекрасна можливість нагадати клієнтам та партнерам про свою фірму. Креативні сувеніри підтверджують, що їх вибір відбувався з увагою та турботою. Такі подарунки презентуються партнерам та клієнтам по бізнесу на зустрічах, перемовинах, при заключенні договорів, на свята й ювілеї, для близьких друзів та добрих знайомих. Це: канцелярські принади, книги, годинники, шкіргалантерея, предмети декоративно-прикладного мистецтва, гра для ерудитів і т. п.

ВІП-сувеніри – преміум-подарунки, призначені вищому керівництву, начальникам и іншим поважним клієнтам.

Окремо виділимо рекламно-сувенірну продукцію. Це промо-сувеніри та іміджеві сувеніри. Промо-сувеніри – зазвичай, недорогі рекламні сувеніри, на які наноситься логотип або назва торгівельної марки компанії. Вони інформують громадськість та приваблюють нових клієнтів. Іміджеві сувеніри відрізняються більш високою вартістю та призначені для створення сприятливого іміджу компанії в очах цільової аудиторії.

S&T GROUP пропонує широкий асортимент сувенірів та бізнес-подарунків. Ми регулярно відстежуємо нові надходження на ринку сувенірної продукції, а також беремо участь у спеціалізованих виставках.  Ми допоможемо Вам визначитися з вибором та разом здивуємо Ваших друзів, близьких чи колег.