+380 44 383 1830, +380 50 414 2132
Завантажити презентацію
  • Діловий туризм в Україні та закордоном
  • Бронювання готелів, авіа та залізничних квитків, ексклюзивні корпоративні тури
  • Індивідуальний підхід до кожного клиєнта
  • Вирішення будь-яких транспортно-логістичних задач
  • Виїздне ресторане обслуговування. Банкети, фуршети, дегустації, майстер-класи
  • Конференції. Концерти. Синхронний переклад. Спецефекти. Атракціони
  • Співаки, музичні колективи, ведучі, діджеі, танцювальні колективи, артисти оригінального жанру
M.I.C.E. проекти

M.I.C.E. — це…

На мові професіоналів MICE— це:
Meetings («зустрічі») — організація бізнес-зустрічей, переговорів, круглих столів, презентацій нових продуктів, брендів;
Incentives («заохочення, мотиваційні програми») — пропозиція систем заохочення для співробітників та бізнес-партнерів, пропозиція заохочувальних поїздок за кордон на бізнес заходи, виставки, ексклюзивні програми;
Conferences/Conventions («конференції, форуми, конгреси») — їх організація та ретельна детальна підготовка;
Events/Exhibitions (корпоративні події, виставки) — організація корпоративних святкувань та різноманітних івентів, командоутворюючі проекти, подієвий туризм, організація поїздок на виставки та конгреси.

Діловий туризм, також як і M.I.C.E туризм, активно набирає оберти у більшості сфер бізнесу. Користуватись послугами спеціалізованих агенцій для організації корпоративів, ділових зустрічей та поїздок — досить комфортно та актуально. І це  не дивно, беручи до уваги отримувані переваги, такі як:
• високий рівень організації;
• мінімалізація витрат;
• звільнення співробітників від непрофільни навантажень;
• підтримка іміджу замовника як по-справжньому сучасної та прогресивної компанії.

Успішний захід — це поєднання великої кількості деталей в загальну картину, грамотно та професійно. Для успішної загальної картини заходу, перед організатором події стоїть багато завдань:
розробка плану: розробка ідеї заходу, підбір локації для проведення, вибір підрядників, підготовка кошторису та програми, максимальна оптимізація бюджету.
додаткова розробка: логістика, опрацювання культурно-розважальних програм, організація додаткових заходів(гала-вечеря, банкет, фуршет), дизайн та брендинг, підбір артистоі, підготовка інфо-матеріалу, сувенірних подарунків та презентів для учасників, організація запрошення гостей.
організація та проведення: контроль орг.питань транспортного обслуговування та поселення гостей в готелях, оформлення віз та страхування, організація кейтерингу та харчування, забезпечення технічного обладнанняя, підбір обслуговуючого персоналу, декор залів та інших локацій, інспектування, супровід, виконання програми згідно плану.
Ми сприятливо впливаємо на створення атмосфери для комунікації з учасниками та збільшення привабливості Вашого заходу для глядачів та цільової аудиторії. Сьогодні корпоративні конференції в своєму класичному вигляді поступаються місцем мультиформатним подіям, де сама конференція вже є одним із основних складових. Ось і на таких подіях і спеціаліизується S&T GROUP
Незалежно від формату майбутнього заходу та кількості його учасників, фахівці S&T GROUP проведуть організацію конференції в любому місці України та за її межами. Ми виконаємо усі необхідні приготування, наповнимо програму захоплюючими активностями, та оптимізуємо Ваш бюджет для успішного та якісного проведення заходу.