Козацький тимбілдінг «На сторожі традицій»
Козацька подорож. «На сторожі традицій»
колективне проходження квестів, майстер класи,
тренінг: «Долікарська медична допомога»,
річковий сплав, екскурсія
Ідея заходу: Перенести учасників у козацьку добу та часи чумацьких походів по різних куточках світу, показати традиції та звичаї, часи кобзарів, човнів-чайок та свободи.
Опис: Квест проводиться на мальовничій території Хмельницької області, неподалік Кам’янець — Подільського замку на березі р. Дністер, подалі від загазованих та шумних міст. Тут, на лоні природи, де в повітрі і досі витає запах пороху з козацьких мушкетів, а ріка все ще пам’ятає часи козацької слави, Ви забудете про справи та метушню великого міста і зануритеся в історичну атмосферу козацької доби, відчуєте дух волі та станете частиною споконвічних традицій українського народу. Гострий розум, злагоджена командна робота, та легенди минулих століть приведуть Вас до мети.
Отож: «Де козак, там і слава!»
1. Збір учасників на території готелю у «вишиванках» — традиційному одязі козаків.
2. Трансфер до місця початку квесту.
Під час трансферу, серед учасників буде проведено шляхом «сліпого жеребу» розподіл паперових листівок на яких буде вказано певну цифру, що в подальшому квесті визначатиме рід занять та професійні навики учасника. Завдання придумати собі псевдо і тримати його в секреті до моменту поки професія: Писар, не назве вашу цифру і не попросить представитись із зазначенням придуманого псевдо. Писар веде літопис під час усього квесту та обов’язково нотує усі професії ім’я та псевдо.
3. Початком квесту стане визначення професій згідно номерацій, які вибрали для себе учасники, розповідь легенди
«До корінь, заради плодів»
Про козаків, що з року в рік уже 60 літо, у той самий час, ревно дотримуючись батьківських настанов та багаторічних традицій і будучи віруючими людьми, прагнули бодай раз у житті здійснити паломництво, це могла бути дорога до місцевої святині, Почаєва чи Печерської лаври, вірили, що відвідування гробу Господнього у Єрусалимі очищало усі гріхи, люди витрачали усі свої статки аби тільки дістатися до святої землі Палестини і рідко навіть мали гроші на зворотний шлях, тож залишались там на довший час щоб заробити, на місце на кораблі, чи придбати свій невеликий човен. Тож повернувшись потрібно було довести, що ти був в Єрусалимі, а не вештався роками по корчмах. Заможні люди купували рукописну Біблію з печаткою чи енколпіон з мощами святого, а ті в кого жінка це шабля, мати земля, а батько Дніпро ревучий з собою брали пальмову гілку, бо ж тільки там пальма росте, і Ісус в’їхав у Єрусалим на пальмову неділю, що у нас вербна, тому із походів повертались із впольованою здобиччю та певними «символами», чи то «скарбами», що собою засвідчували вияв поваги від сусідніх народів. Якось повертаючись із чергової мандрівки з напрочуд дивним дарунком, козаки потрапили у негоду, та аби потопитись під час шторму, змушені були тікати. Ріка постійно намагалась ввести відчайдухів в оману численними заплавами та притоками, дороговказами слугували невеликі птахи зображені на скельних рельєфах Дністровського каньйону, малюнки залишені попередніми братами, які також рік тому, долали цей не легкий шлях. Козаки дивом вцілівши від неминучої смерті поспіхом повертались до дому, не залишаючи пам’ятних птахів на скелях, тільки маленькі мішечки дорогоцінних прянощів, що випадали із порваного міху, що прорвався під час походу. Таким чином певно сама доля, залишила для козаків шанс на допомогу від побратимів. «Дністер – чоловік не злопам’ятний, усе стирає» — казали люди, так пояснювали те, що річка виходивши з берегів очищала скелі, витираючи усі малюнки під час повеней. Тому символи потрібно було постійно поновлювати, аби українці змогли знайти дорогу до дому. У 60-ту подорож, постійно кидаючи виклик долі, справжні титани та хранителі незламного духу, вирушили, аби зберегти традицію сформовану роками та допомогти своїм друзям.
Завдання учасників знайти козаків та їх «незвичний вантаж».
1. Пошук загублених прянощів та припортового містечка.
2. Зустріч річкових продавців суден (інструкторів сплаву).
Визначення дипломатів серед учасників, які будуть вести торг про купівлю човнів для сплаву. Торгівля за кращу ціну + купівля фарби для маркування на маршруті. Після купівлі — тренінг. Збір необхідного провіанту та старт сплаву.
Тема тренінгу: Техніки безпеки при проходженні етапів на воді.
Кількість інструкторів на воді 5 осіб.
Інструктори, які будуть забезпечувати безпеку проведення водних етапів є діючими майстрами спорту з техніки водного туризму та одночасно рятувальниками МНС України у відповідному напрямку, також володіють сертифікатами міжнародного зразку з надання першої необхідної допомоги виданих Організацією Червоного хреста України.
Долікарська медична допомога
Загальні поняття про першу медичну допомогу з обов’язковим залученням учасників до практичних елементів.
- Основні групи заходів
- Значення першої медичної допомоги
- Загальні принципи надання першої допомоги постраждалому від нещасного випадку
- Виявлення ознак життя та смерті
- Непритомність
- Ознаки життя
- Ознаки смерті
- Іммобілізація
- Способи та методи перевязки
- Транспортування постраждалих
- Ноші (носилки)
- Перенесення на руках
- Принципи черговості транспортування при масових травмах
1. Сплав.
2. Зустріч з сліпим кобзарем.
3. Продовження сплаву.
4. Робота дипломатів з іноземним шеф поваром та налагодження взаєморозуміння. Обід. Колективне приготування вареників власноруч.
Вечірня програма: Західна течія забезпечить показ та можливість участі клієнта у майстер класі по українських народних танцях.
S&T GROUP гарантує неймовірні веселощі та надзвичайний результат тимбілдингу!