Майстер-клас по авіамоделюрованню
Мініатюрні моделі багатьох видів транспортних засобів на радіокеруванні з’явилися ще в минулому столітті. І майже відразу утворилися різноманітні клуби їхніх шанувальників, найпросунутішими з яких є авіатори. Дуже часто члени цих клубів не лише вміють керувати габаритними моделями реальних літаків, а й складають їх та навіть тюнінгують. Ми вирішили взглянути ближче на це захоплююче заняття та організувати майстер-клас з авіамоделювання для Вашої компанії.
Види авіамоделей:
Усі авіамоделі діляться на класи відповідно до своїх характеристик.
Самі бюджетні та маленькі — паркфлаеры. Це невеликі літачки з розмахом крыла від кількох десятків сантиметрів до одного метру. Для зльоту та посадки їм не потрібно широкого простору (деякі можна запускати прямо з рук). Для польотів підходить будь-яка ділянка вулиці або двору, а найменші можуть літати навіть у квартирах. У них вбудовані електромотори, а елементарне керування дозволяє робити фігури 3D-пілотажу (екстремальний стиль керування) практично з кожною моделлю.
Потім — тренувальні радіокеровані літаки. Як можна здогадатися з назви, ці моделі є для навчання мистецтву пілотування. На таких пристроях вчать основ управління, викладають базові навички та поширені прийоми контролю пристроєм. Часто це збірні моделі зі зміщеним донизу центром ваги і розташованим якомога вище плоско-опуклим крилом. Це робиться для максимального полегшення керування. Далі пілот переходить на складніші моделі.
Авіамоделі відрізняються і по типу двигуна:
він може бутиелектричним або внутрішнього згорання.
В першому випадку літак буде тихим та невибагливим в обслуговуванні. Для польотів потрібні тільки акумулятори та зарядний пристрій. Частота обертання гвинта визначається регулятором обертів. З недоліків такого типу двигунів – необхідність частої зарядки та зміни батарей.
Самий поширений клас – це моделі з двигуном внутрішнього згоряння. Вони мають хороший запас дальності польоту і складності виконуваних фігур. Саме тому серед професіоналів це найпоширеніший тип авіамоделей.
Усі моделі з двигунами управляютья за допомогою спеціальних пультів. Самий поширений стандарт – це частота 2,4 ГГц та чотири канали, які забезпечують високу точність ракції.
Також є клас безрухових авіамоделей. Їхнє завдання – якомога довше протриматися у повітрі після запуску. До них, наприклад, належать планери.
Авіамоделювання, як і любе інще ссерйозне хобі, обходиться недешево. Тому якщо ви зацікавилися і хочете спробувати це заняття на практиці, краще купити недорогу модель-паркфлаєр.. Їх можна смоделювати за достатньо короткий час, за один майстер-клас. Вони прості в збірці та позволяють відчути всі принади авіамоделювання. Таке захоплення точно зачепить і змусить заглибитись у світ повітряної техніки!
Після завершення побудови власної моделі S&T GROUP пропонує влаштувати дружні змагання з повітроспорту серед учасників майстер-класу!
S&T GROUP пропонує не тільки моделювання авіатранспорту, але і кораблів, автомобілей, робототехніки … Майстер-класи на любий смак!